НАЙВИЩА ПОДЯКА ІМПЕРАТОРСЬКОЇ ВЕЛИЧНОСТІ

ВЫСОЧАЙШАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ ИМПЕРАТОРСКАГО ВЕЛИЧЕСТВА

Преосвященный Епископ Черниговскій сообщил Оберъ-Прокурору Святѣйшаго Синода о слѣдующемъ: Прихожане церкви мѣстечка Лосиновки, Нѣжинскаго уѣзда, въ чувствахь безпредѣльной вѣрноподданнической преданности Его Императорскому Величеству и вѣчной благодарности въ Бозѣ почившему Государю Императору Александру Николаевичу, на сельскомъ сходѣ постановили: въ новосооружаемомъ ими каменномъ трехпрестольномъ храмѣ посвятить одинъ престолъ имени Св. Благовѣрнаго Великаго Князя Александра Невскаго, съ тѣмъ, чтобы во всѣ высокоторжественные дни совершаемы были на этомъ престолѣ заздравныя литургіи съ молебнами, а въ дни рожденія и кончины Августѣйшихъ Родителей Его Величества, а также въ день 19 февраля отправлялись заупокойныя литургіи и панихиды за Нихъ, съ непремѣннымъ возженіемъ при сихъ богослуженіяхъ устроенной ими лампады прѣдъ храмовымъ образомъ Св. Александра Невскаго;

На всеподданнѣйшемъ докладѣ Сінодальнаго Оберъ-Прокурора о таковыхъ выраженіяхъ вѣрноподданническихъ чувствъ Его Императорскому Величеству благоугодно было, въ 30-й день минувшаго сентября, собственноручно начертать: «Благодарить».

30 сѣнтября 1888 года

НАЙВИЩА ПОДЯКА ІМПЕРАТОРСЬКОЇ ВЕЛИЧНОСТІ

Преосвященний єпископ Чернігівський повідомив Обер-Прокурору Святішого Синоду про наступне:

Парафіяни церкви містечка Лосинівки Ніжинського повіту, з почуттями безмежної вірнопідданської відданості Його Імператорській Величності і вічної вдячності в Бозі спочилому Государю Імператору Олександру Миколайовичу, на сільському сході постановили: в новому кам’яному трьохпрестольному храмі, що споруджується ними, присвятити один престіл імені Св. Благовірного Великого Князя Олександра Невського, з тим, щоб в усі високоурочисті дні були звершені на цьому престолі заздоровні літургії з молебнями, а в дні народження і смерті Августіших Батьків Його Величності, а також 19 лютого, відправлялися заупокійні літургії та панахиди за Них, з обов’язковим запаленням при цих богослужіннях влаштованих ними лампад перед храмовою іконою Св. Олександра Невського.

На всепідданіший доповіді Синодального Обер-Прокурора про такі вирази вірнопідданих почуттів Його Імператорської Величності угодно було, 30-го дня минулого вересня, власноруч викарбувати: «Дякувати».

30 вересня 1888 року

(19)