Вступні іспити в КДА і С

1 серпня 2011 р. у Київський Духовній Семінарії та Академії почалися вступні іспити. Чи не вперше за всю історію Лосинівки документи для вступу подали випускники Лосинівської ЗОШ Богдан Зима та Юрій Ременюк.6 серпня, після засідання вченої ради, були оголошені результати вступних іспитів, за якими до 1-го класу Київської духовної семінарії зараховано 45 осіб, серед яких наші земляки Богдан і Юрко.

Вітаємо наших студентів зі вступом до КДС і бажаємо їм Божої допомоги в подальшому навчанні.

(36)